BMW X1
sDrive20i VDL Nedcar Edition | LED | Trekhaak | Leder | Stoelverwarming | Camera | Elek. achterklep |
Direct kopen, basisprijs: € 27.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.450,-
LEASEPRIJS: € 452,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | sDrive20i VDL Nedcar Edition | LED | Trekhaak | Leder | Stoelverwarming | Camera | Elek. achterklep | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 96.880 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 452,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G-435-XN |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 141 kw / 192 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.460 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 160 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.065 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Automatische 2-zone airconditioning
- Cruise control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- Geperforeerd leder ‘Dakota’ Schwarz Schwarz
- LED koplampen
- Mediterranblau
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- Bluetooth
- BMW sportstoelen
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- extra getint glas achter
- Gelimiteerd slipdifferentieel
- Interieurlijsten Aluminium Längsschliff + accentlijsten Pearl chroom
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor
- Navigatiesysteem Plus
- Omlijsting zijruiten mat aluminium
- Park Distance Control achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportstuurwiel met leder bekleed
- stuur leder
- stuur multifunctioneel